SPOR MASÖR GELİŞİM SEMİNERİ ANTALYA’DA

GENÇLİK ve Spor Bakanlığı tarafından 13-17 Ekim tarihlerinde Antalya’nın Kemer İlçesi’nde Spor masör gelişim semineri düzenlenecek.

12 EYLÜL 2018 / MAHMUT TOKMAK

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğüne bağlı Spor Eğitimi Dairesi Başkanlığı tarafından 13-17 Ekim tarihlerinde Antalya’nın Kemer İlçesi’nde Spor Masör Gelişim semineri düzenlenecek. Spor Bakanlığı tarafından açılan spor masörü yetiştirme kursuna katılıp belge alan spor masörleri bu seminere kendi imkanları ile katılabilecekler.

Gençlik ve Spor Bakanlığından yapılan açıklamada, Seminere katılmak isteyen masörler başvurularını 5 Ekim 2018 tarihi saat 16.00’a kadar https://www.turkiye.gov.tr/ adresi üzerinden yapabilecek. Başvuru esnasında mail adresinize gönderilecek olan referans numarası ile Halk Bankasına 120 lira yatırılacak. Teşkilatımızda görev yapan kadrolu-sözleşmeli personelimizde, spor masörü gelişim seminerine katılabilmesi için https://www.turkiye.gov.tr/ adresi üzerinden başvuru yapabilecek olup kurum kimlik kartını asiye.ozyavuz@sgm.gov.tr mail adresine göndermeleri gerekiyor. Seminere katılım talebinin fazla olması durumunda seminere katılacakların belirlenmesinde öncelik gerekli belgeleri ilk olarak gönderen masörlere verilecek. Başvurusu kabul edilmeyen masörlerin yatırmış oldukları seminer ücreti iade edilecek. 5 Ekim 2018 tarihinde seminere başvuruları kabul edildiği halde seminere katılmayan masörlerin seminer ücretleri ise iade edilmeyecektir. 

Seminerin yapılacağı yer: Mirade Del Mar Otel Antalya/Kemer
İstenen evraklar: 1- Fotoğraf ( 2 adet)
                                2- Nüfus cüzdanı fotokopisi
                                3- Spor masörü belgesinin fotokopisi
                                 4- Varsa eski spor masörü lisansı
Bilgi için iletişim: Asiye Özyavuz
Spor Eğitimi Dairesi Başkanlığı
Tel: 0(312) 310 39 77-78-79 / 133