HAFTALIK BASIN BÜLTENİ

HAFTALIK BASIN BÜLTENİ

15 MART 2019 / Mahmut TOKMAK

                                                                               

T.C

AMASYA VALİLİĞİ

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü

HAFTALIK BASIN BÜLTENİ ( 28 )

(16-22 MART 2019)

TARİH

SAAT

YER

                                                              TAKIMLAR

ERKEKLER 1. LİG HENTBOL MÜSABAKASI

16.03. 2019

15.00

SULUOVA MAHMUT DEMİR S. S

1957 SULUOVA SK

SEBEN SK

BAYANLAR 2. LİG HENTBOL MÜSABAKASI

16.03. 2019

13.00

AMASYA SPOR SALONU

ATATÜRK LİSESİ SK

TUNCELİ PERTEK BELEDİYE SK

2. LİG TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL MÜSABAKASI

16.02. 2019

14.00

GÜMÜŞHACIKÖY SPOR SALONU

GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT ENG. SK

KONYA BEDENSEL ENG SK

YEREL LİG YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MÜSABAKALARI

16.03.2019

14.00

22 HAZİRAN S.S

MESA

ŞEHZADELER VOLEYBOL (B)

16.03.2019

15.30

22 HAZİRAN S.S

ŞEHZADELER VOLEYBOL (C)

ŞEHZADELER VOLEYBOL (A)

17.03.2019

14.00

22 HAZİRAN S.S

ŞEHZADELER VOLEYBOL (A)

ŞEHZADELER VOLEYBOL (B)

17.03.2019

15.30

22 HAZİRAN S.S

ŞEHZADELER VOLEYBOL (C)

MESA

1. AMATÖR KÜME FUTBOL MÜSABAKALARI

17.03.2019

13.00

MERZİFON

MERZİFON GÜCÜ SPOR

MERZİFON GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

17.03.2019

15.00

MERZİFON

MERZİFON SPOR

SULUOVA BELEDİYE SPOR

17.03.2019

14.30

TAŞOVA

YENİ TAŞOVA SPOR

AMASYA BELEDİYE SPOR

17.03.2019

14.30

SULUOVA

SULUOVA SEBAT SPOR

MERZİFON 2018 SPOR

U-16 AMATÖR LİG FUTBOL MÜSABAKALARI

16.03.2019

14.30

AMASYA BELD. 2 NOLU SENT. SAHA

AMASYA BELEDİYE SPOR

SULUOVA GELİŞİM GENÇLİK SPOR

16.03.2019

14.30

MERZİFON

MERZİFON SPOR

AMASYA ÖZEL İDARE SPOR

16.03.2019

14.30

SULUOVA

SULUOVA BELEDİYE SPOR

MERZİFON GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

OKUL SPORLARI (MERKEZ)

18.03.2019

12:30

AMASYA SPOR SALONU

FUTSAL

FİNAL

YILDIZ ERKEK

SULUOVA GAZİ OO.

AMASYA SERDAR ZEREN OO.

18.03.2019

11:00

AMASYA SPOR SALONU

FUTSAL

3-4. lük

YILDIZ ERKEK

MERZİFON ABİDE HATUN OO.

AMASYA ABDURAHMAN KAMİL OO.

19.03.2019

10:00

AMASYA HAMİT KAPLAN SS.

VOLEYBOL

A GRUBU

KÜÇÜK KIZ

AMASYA TUĞ GENERAL HİKMET AKINCI O.O

AMASYA VALİ HÜSEYİN POROY O.O

19.03.2019

11:00

AMASYA HAMİT KAPLAN SS.

VOLEYBOL

B GRUBU

KÜÇÜK KIZ

AMASYA SERDAR ZEREN O.O

AMASYA PLEVNE OO.

20.03.2019

10:00

AMASYA SPOR SALONU

STEP-AEROBİK CİMNASTİK

MİNİK A-B/KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ

……………

……………

20.03.2019

10:00

AMASYA SPOR SALONU

SOFTBOL

……………

…………..

13.03.2019

10:00

AMASYA YÜZME HAVUZU

YÜZME

YILDIZLAR

13-14 MART 2019(2Gün Yapılacak)

OKUL SPORLARI (GÜMÜŞHACIKÖY)

20.03.2019

12:00

GÜMÜŞHACIKÖY KAPALI S. S

VOLEYBOL

B GRUBU

KÜÇÜK KIZ

GÜMÜŞHACIKÖY ÜLKÜ O.O

AMASYA YEŞİL YENİCE O.O

OKUL SPORLARI (SULUOVA)

21.03.2019

10:00

SULUOVA MAHMUT DEMİR S.S.

BOKS

GENÇLER A-B

……………

………..