HAFTALIK BASIN BÜLTENİ

HAFTALIK BASIN BÜLTENİ

16 ŞUBAT 2018 / Mahmut TOKMAK

                                                                                      

                                                                             

(17-23 ŞUBAT 2018)

TARİH

SAAT

YER

TAKIMLAR

AMATÖR FUTBOL LİGİ    (BAL LİGİ) FUTBOL MÜSABAKASI

18.02.2018

14.00

12 HAZİRAN ŞEHİR STADYUMU

YENİ AMASYA SPOR

ÇARŞAMBA SPOR

11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ YÜZME GRUP MÜSABAKALARI

17-18 ŞUBAT .2018

09.00

KAPALI YÜZME HAVUZU

11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ YÜZME GRUP MÜSABAKALARI

     YILDIZ ERKEKLER SERBEST GÜREŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

22-25 ŞUBAT  2018

09.00

AMASYA SPOR SALONU

YILDIZ ERKEKLER SERBEST GÜREŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

    AMASYA KADINLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI

17-18 ŞUBAT   2018

09.00

75. YIL İMKB BEYAZIT İ.O SALONU

AMASYA KADINLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI

      U 13 ERKEKLER YEREL LİG BASKETBOL MÜSABAKALARI

17.02.2018

18.30

22 HAZİRAN S.S

AMASYA ÜNİVERSİTESİ (A)

AMASYA DSİ SPOR

18.02.2018

18.30

22 HAZİRAN S.S

GENÇLİK VE SPOR

AMASYA ÜNİVERSİTESİ (B)

U 12 ERKEKLER YEREL LİG BASKETBOL MÜSABAKASI

16.02.2018

17.00

22 HAZİRAN S.S

DSİ

AMASYA ÜNİVERSİTESİ (A)

17.02.2018

15.30

22 HAZİRAN S.S

GENÇLİK VE SPOR

AMASYA ÜNİVERSİTESİ (B)

   YEREL LİG YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MÜSABAKALARI

19.02.2018

17.30

22 HAZİRAN S.S

ŞEHZADELER VOLEYBOL (A)

ŞEHZADELER VOLEYBOL (B)

20.02.2018

17.30

AMASYA S.S

MESA SPOR

İZCİLİK VE DOĞA SK

21.02.2018

17.00

22 HAZİRAN S.S

ŞEHZADELER VOLEYBOL (A)

İZCİLİK VE DOĞA SK

21.02.2018

18.30

22 HAZİRAN S.S

ŞEHZADELER VOLEYBOL (B)

MESA SPOR

     YEREL LİG GENÇ KIZLAR VOLEYBOL MÜSABAKALARI

21.02.2018

17.00

MERZİFON S.S

MERZİFONGÜCÜ (A)

ATA SPOR (A)

21.02.2018

18.30

MERZİFON S.S

MERZİFONGÜCÜ (B)

ATA SPOR (B)

ULUSLARARASI ARENA AKROBASİ GÖSTERİSİ

17.02.2018

09.00-17.00

HAMİT KAPLAN S.S

ULUSLARARASI ARENA AKROBASİ GÖSTERİSİ

AMASYA ÜLKÜ OCAKLARI AHMET ŞAFAK KONSERİ

21.02.2018

17.00-23.00

HAMİT KAPLAN S.S

AMASYA ÜLKÜ OCAKLARI AHMET ŞAFAK KONSERİ

U-15 AMATÖR LİG FUTBOL MÜSABAKALARI

17.02.2018

14.00

AMASYA BLD. SENT. SAHA

AMASYA BELEDİYE SPOR

AMASYA ÖZEL İDARE SPOR

17.02.2018

14.00

SULUOVA

SULUOVA BELEDİYE SPOR

MERZİFON SPOR

17.02.2018

14.00

MERZİFON

MERZİFON GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

SULUOVA GELİŞİM GENÇLİK SPOR

1.  AMATÖR KÜME FUTBOL MÜSABAKALARI

18.02.2018

13.30

MERZİFON

MERZİFON SPOR

AMASYA BELEDİYE SPOR

18.02.2018

13.30

TAŞOVA

YENİ TAŞOVA SPOR

MERZİFON GÜCÜ SPOR

18.02.2018

13.30

SULUOVA

SULUOVA BELEDİYE SPOR

MERZİFON GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

OKUL SPORLARI (MERKEZ)

19.2.2018

10:00

HAMİT KAPLAN SPOR S.

BASKETBOL

YARI FİNAL

KÜÇÜK KIZ

Cumhuriyet Ortaokulu

MERZİFON GAZİ ORTAOKULU

19.2.2018

10:00

BAHÇLER İÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

A GRUBU

YILDIZ ERKEK

Amasya Hattat Hamdullah İHO

Amasya Çelebi Mehmet OO

19.2.2018

11:00

BAHÇELERİÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

B GRUBU

KÜÇÜK ERKEK

Yavuz Selim Ortaokulu

Amasya Çelebi Mehmet OO

19.2.2018

12:00

BAHÇLER İÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

A GRUBU

YILDIZ ERKEK

Gazi Ortaokulu

Ziyaret Ortaokulu

19.2.2018

10:00

AMASYA SPOR SALONU

VOLEYBOL

D GRUBU

YILDIZ KIZ

Tuğgeneral Hikmet Akıncı Ortaokulu

Ziyapaşa Ortaokulu

19.2.2018

11:30

AMASYA SPOR SALONU

VOLEYBOL

E GRUBU

YILDIZ KIZ

Serdar Zeren Ortaokulu

AMASYA ÖZEL AÇI ORTAOKULU

19.2.2018

13:00

AMASYA SPOR SALONU

VOLEYBOL

C GRUBU

YILDIZ KIZ

Amasya Gökmedrese İHO

Cumhuriyet Ortaokulu

19.2.2018

14:00

BAHÇELERİÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

B GRUBU

KÜÇÜK ERKEK

Ziyapaşa Ortaokulu

Amasya Hattat Hamdullah İHO

20.2.2018

12:00

BAHÇELERİÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

A GRUBU

KÜÇÜK ERKEK

Gazi Ortaokulu

Taşova İmam Hatip OO

20.2.2018

13:00

BAHÇELERİÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

A GRUBU

KÜÇÜK ERKEK

Tuğgeneral Hikmet Akıncı OO

Serdar Zeren Ortaokulu

20.2.2018

12:00

HAMİT KAPLAN SPOR S.

BASKETBOL

FİNAL

KÜÇÜK KIZ

YF1. MAÇ GALİBİ

Kayabaşı Ortaokulu

20.2.2018

10:00

AMASYA SPOR SALONU

GÜREŞ

YILDIZLAR

 

 

20.2.2018

10:00

AMASYA 22 HAZİRAN SS.

VOLEYBOL

A GRUBU

YILDIZ ERKEK

Amasya Plevne Orta okulu

Amasya Hattat Hamdullah İHO

21.2.2018

10:00

BAHÇLER İÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

ÇEYREK FİNAL

YILDIZ ERKEK

A GRUBU 1. si

D GRUBU 3. sü

21.2.2018

11:30

AMASYA 22 HAZİRAN SS.

VOLEYBOL

B GRUBU

YILDIZ KIZ

Gazi Ortaokulu

AMASYA ÖZEL BAŞKENT KUTLUBEY OO

21.2.2018

11:00

BAHÇLER İÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

ÇEYREK FİNAL

YILDIZ ERKEK

B GRUBU 1. si

D GRUBU 2. si

21.2.2018

12:00

BAHÇLER İÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

ÇEYREK FİNAL

YILDIZ ERKEK

C GRUBU 1. si

B GRUBU 2. si

21.2.2018

13:00

BAHÇLER İÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

ÇEYREK FİNAL

YILDIZ ERKEK

D GRUBU 1. si

A GRUBU 2. si

21.2.2018

10:00

AMASYA SPOR SALONU

GÜREŞ

GENÇLER A

 

 

22.2.2018

10:00

AMASYA SPOR SALONU

TENİS

KÜÇÜKLER

 

 

22.2.2018

10:00

HAMİT KAPLAN SPOR SALONU

VOLEYBOL

D GRUBU

YILDIZ KIZ

GÖYNÜCEK OO

Tuğgeneral Hikmet Akıncı Ortaokulu

22.2.2018

10:00

BAHÇELERİÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

B GRUBU

KÜÇÜK ERKEK

Amasya Çelebi Mehmet OO

Amasya Hattat Hamdullah İHO

22.2.2018

11:00

HAMİT KAPLAN SPOR SALONU

VOLEYBOL

C GRUBU

YILDIZ KIZ

Ovasaray Ortaokulu

Amasya Gökmedrese İHO

22.2.2018

13:00

HAMİT KAPLAN SPOR SALONU

VOLEYBOL

E GRUBU

YILDIZ KIZ

Kayabaşı Ortaokulu

Serdar Zeren Ortaokulu

22.2.2018

11:00

BAHÇELERİÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

B GRUBU

KÜÇÜK ERKEK

Yavuz Selim Ortaokulu

Ziyapaşa Ortaokulu

22.2.2018

12:00

BAHÇELERİÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

A GRUBU

KÜÇÜK ERKEK

Serdar Zeren Ortaokulu

Taşova İmam Hatip OO

22.2.2018

13:00

BAHÇELERİÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

A GRUBU

KÜÇÜK ERKEK

Tuğgeneral Hikmet Akıncı OO

Gazi Ortaokulu

23.2.2018

10:00

AMASYA SPOR SALONU

TENİS

YILDIZLAR

 

 

23.2.2018

11:00

BAHÇELERİÇİ SENTETİK SAHA

FUTBOL

FİNAL GRUBU

YILDIZ KIZ

AMASYA GÖKMEDRESE İHO

G.HACIKÖY ÜLKÜ OO

OKUL SPORLARI (SULUOVA)

19.2.2018

10:00

SULUOVA SENTETİK SAHA

FUTBOL

D GRUBU

YILDIZ ERKEK

Suluova Ortaokulu

Suluova Hürriyet Ortaokulu

19.2.2018

11:00

SULUOVA SENTETİK SAHA

FUTBOL

D GRUBU

YILDIZ ERKEK

SULUOVA ŞEKER ORTAOKULU

Suluova İmam Hatip Ortaokulu

19.2.2018

10:00

SULUOVA MAHMUT D SS

VOLEYBOL

H GRUBU

YILDIZ KIZ

Suluova İmam Hatip Ortaokulu

Suluova Cumhuriyet Ortaokulu

19.2.2018

11:30

SULUOVA MAHMUT D SS

VOLEYBOL

G GRUBU

YILDIZ KIZ

Suluova Hürriyet Ortaokulu

Suluova Atatürk Ortaokulu

19.2.2018

12:00

SULUOVA SENTETİK SAHA

FUTBOL

D GRUBU

YILDIZ ERKEK

Suluova Cumhuriyet Ortaokulu

SULUOVA ERASLAN ŞEHİT FATİH MEHMET KELEŞ OO

20.2.2018

10:00

SULUOVA SENTETİK SAHA

FUTBOL

E GRUBU

KÜÇÜK ERKEK

SULUOVA ŞEKER ORTAOKULU

Suluova Ortaokulu

20.2.2018

11:00

SULUOVA SENTETİK SAHA

FUTBOL

E GRUBU

KÜÇÜK ERKEK

SULUOVA ŞEHİT AYDIN KORKMAZ OO

Suluova İmam Hatip OO

21.2.2018

10:00

SULUOVA MAHMUT D SS

VOLEYBOL

H GRUBU

YILDIZ KIZ

Suluova İmam Hatip Ortaokulu

Merzifon Vali Hüseyin Poroy OO

21.2.2018

12:00

SULUOVA MAHMUT D SS

VOLEYBOL

H GRUBU

YILDIZ KIZ

Suluova Cumhuriyet Ortaokulu

Merzifon Özel Başkent Kutlubey OO

23.2.2018

10:00

SULUOVA SENTETİK SAHA

FUTBOL

E GRUBU

KÜÇÜK ERKEK

Suluova Hürriyet Ortaokulu

Suluova İmam Hatip OO

23.2.2018

11:00

SULUOVA SENTETİK SAHA

FUTBOL

E GRUBU

KÜÇÜK ERKEK

SULUOVA ŞEKER ORTAOKULU

SULUOVA ŞEHİT AYDIN KORKMAZ OO

23.2.2018

10:00

SULUOVA MAHMUT D SS

VOLEYBOL

G GRUBU

YILDIZ KIZ

Suluova Atatürk Ortaokulu

SULUOVA ŞEHİT AYDIN KORKMAZ OO

23.2.2018

11:00

SULUOVA MAHMUT D. SS

VOLEYBOL

B GRUBU

YILDIZ ERKEK

Suluova Atatürk Ortaokulu

Büyük Kızılca Ortaokulu

OKUL SPORLARI (MERZİFON)

19.2.2018

11:00

MERZİFON SENTETİK SAHA

FUTBOL

C GRUBU

YILDIZ ERKEK

MERZİFON GAZİ ORTAOKULU

Merzifon Vali Hüseyin Poroy OO.

19.2.2018

14:00

MERZİFON SPOR SALONU

VOLEYBOL

H GRUBU

YILDIZ KIZ

Merzifon Özel Başkent Kutlubey OO

Merzifon Vali Hüseyin Poroy OO

19.2.2018

12:30

MERZİFON SENTETİK SAHA

FUTBOL

C GRUBU

YILDIZ ERKEK

TOKİ Kara Mustafa Paşa OO

MERZİFON NAMIK KEMAL OO

20.2.2018

10:00

MERZİFON SPOR SALONU

VOLEYBOL

F GRUBU

YILDIZ KIZ

MERZİFON ÖZEL SINAV ORTA OKULU

Ülkü Ortaokulu

20.2.2018

12:00

MERZİFON SPOR SALONU

VOLEYBOL

F GRUBU

YILDIZ KIZ

MERZİFON ŞEHİT ÖĞRETMEN MEHMET KAPUSUZ OO

MERZİFON NAMIK KEMAL ORTAOKULU

21.2.2018

10:00

MERZİFON SENTETİK SAHA

FUTBOL

C GRUBU

KÜÇÜK ERKEK

Merzifon Vali Hüseyin Poroy OO.

MERZİFON NAMIK KEMAL OO

22.2.2018

10:00

MERZİFON SPOR SALONU

VOLEYBOL

F GRUBU

YILDIZ KIZ

MERZİFON NAMIK KEMAL ORTAOKULU

MERZİFON ÖZEL SINAV ORTA OKULU

OKUL SPORLARI (GÜMÜŞHACIKÖY)

19.2.2018

11:00

GÜMÜŞHACIKÖY

FUTBOL

B GRUBU

YILDIZ ERKEK

Ülkü Ortaokulu

G.HACIKÖY Mehmetpaşa OO

22.2.2018

12:00

GÜMÜŞHACIKÖY SENTETİK SAHA

FUTBOL

D GRUBU

KÜÇÜK ERKEK

GÜMÜŞHACIKÖY Mehmetpaşa OO

Ülkü Ortaokulu

22.2.2018

13:00

G.HACIKÖY SPOR SALONU

VOLEYBOL

F GRUBU

YILDIZ KIZ

Ülkü Ortaokulu

MERZİFON ŞEHİT ÖĞRETMEN MEHMET KAPUSUZ OO

OKUL SPORLARI (TAŞOVA)

23.2.2018

11:00

TAŞOVA SPOR SALONU

VOLEYBOL

A GRUBU

YILDIZ KIZ

Taşova İmam Hatip Ortaokulu

DOĞANTEPE ORTAOKULU