HAFTALIK BASIN BÜLTENİ

HAFTALIK BASIN BÜLTENİ

7 ARALIK 2018 / Mahmut TOKMAK

                                                                                     

T.C

AMASYA VALİLİĞİ

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü

HAFTALIK BASIN BÜLTENİ ( 14 )

(08-14 ARALIK 2018)

TARİH

SAAT

YER

                                                              TAKIMLAR

DEPLASMANLI TEKERLEKLİ SANDALYE 2. LİG BASKETBOL MÜSABAKASI

08.12.2018

14.00

GÜMÜŞHACIKÖY SPOR SALONU

GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT ENG. SK

K. ÇEKMECE BELEDİYE DOSTLUK SK

DEPLASMANLI BAYANLAR 2. LİG VOLEYBOL MÜSABAKASI

09.12. 2018

13.00

HAMİT KAPLAN SPOR SALONU

AMASYA ŞEHZADELER VOLEYBOL SK

PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ

AMASYA KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI

08-09 ARALIK 2018

09.00

75. YIL İMKB BEYAZIT İLKOKULU SPOR SALONU

AMASYA KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI

U-19 AMATÖR LİG FUTBOL MÜSABAKALARI

08.12.2018

13.30

AMASYA BELD. 2 NOLU SENT. SAHA

AMASYA BELEDİYE SPOR

AMASYA ÖZEL İDARE SPOR

08.12.2018

13.30

MERZİFON

MERZİFON GÜCÜ SPOR

MERZİFON SPOR

08.12.2018

13.00

SULUOVA

SULUOVA SEBAT SPOR

MERZİFON GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

U-14 AMATÖR LİG FUTBOL MÜSABAKALARI

09.12.2018

13.30

AMASYA BELD. 2 NOLU SENT. SAHA

AMASYA BELEDİYE SPOR

SULUOVA BELEDİYE SPOR

09.12.2018

11.30

AMASYA BELD. 2 NOLU SENT. SAHA

AMASYA ÖZEL İDARE SPOR

YENİ AMASYA SPOR

09.12.2018

13.30

MERZİFON

MERZİFON SPOR

SULUOVA GEL. GENÇLİK SPOR

09.12.2018

13.00

GÜMÜŞHACIKÖY

GÜMÜŞHACIKÖY SPOR

MERZİFON GÜCÜ SPOR

OKUL SPORLARI (MERKEZ)

 

10.12.2018

10:00

AMASYA HAMİT KAPLAN S. S.

BASKETBOL

YARI FİNAL

GENÇLER A ERKEK

A GRUBU 1.si

B GRUBU 2.si

 

10.12.2018

12:00

AMASYA HAMİT KAPLAN S. S.

BASKETBOL

YARI FİNAL

GENÇLER A ERKEK

B GRUBU 1.si

A GRUBU 2.si

 

10.12.2018

10:00

AMASYA SPOR SALONU

TENİS

GENÇLER

……………

…………………..

 

11.12.2018

12:00

AMASYA HAMİT KAPLAN S. S.

BASKETBOL

FİNAL GRB

GENÇ A KIZ

AMASYA ÖZEL AÇI TEMEL LİSESİ

MERZİFON ÖZEL AKADEMİ ANADOLU LİSESİ

 

11.12.2018

10:00

AMASYA SPOR SALONU

VOLEYBOL

EGRB 4. MAÇ

YILDIZ KIZ

D GRUBU BİRİNCİSİ

C GRUBU İKİNCİSİ

 

11.12.2018

12:00

AMASYA SPOR SALONU

VOLEYBOL

EGRB 5. MAÇ

YILDIZ KIZ

E GRUBU BİRİNCİSİ

A GRUBU İKİNCİSİ

 

12.12.2018

10:00

AMASYA HAMİT KAPLAN SS.

VOLEYBOL

A GRUBU

GENÇ A KIZ

AMASYA İLDUŞ HATUN MTAL.

AMASYA 12 HAZİRAN AL.

 

12.12.2018

12:00

AMASYA HAMİT KAPLAN SS.

VOLEYBOL

A GRUBU

GENÇ A KIZ

AMASYA ALPTEKİN ANADOLU LİSESİ

AMASYA ŞEHİT FERHAT ERDİN SPOR LİSESİ

 

12.12.2018

11:00

AMASYA SPOR SALONU

FUTSAL

I GRUBU

GENÇLER ERKEK

AMASYA 12 HAZİRAN AL.

AMASYA GÖKHÖYÜK MTAL.

 

12.12.2018

12:00

AMASYA SPOR SALONU

FUTSAL

I GRUBU

GENÇLER ERKEK

AMASYA ÖZEL SINAV ANADOLU LİSESİ

AMASYA AYDINCA ŞEHİT RECEP BODUR ÇPAL.

 

12.12.2018

09:00

AMASYA SPOR SALONU

FUTSAL

J GRUBU

GENÇLER ERKEK

AMASYA ÖZEL BAŞKENT KUTLUBEY ANADOLU LİSESİ

AMASYA SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

 

12.12.2018

10:00

AMASYA SPOR SALONU

FUTSAL

J GRUBU

GENÇLER ERKEK

AMASYA MACİT ZEREN FEN LİSESİ

AMASYA ŞEHİT FERHAT ERDİN SPOR LİSESİ

 

13.12.2018

12:00

AMASYA HAMİT KAPLAN S. S.

BASKETBOL

FİNAL

GENÇLER A ERKEK

YF1. MAÇ GALİBİ

YF2. MAÇ GALİBİ

 

13.12.2018

10:00

AMASYA HAMİT KAPLAN S. S.

BASKETBOL

3-4. lük

GENÇLER A ERKEK

YF1. MAÇ MAĞLUBU

YF2. MAÇ MAĞLUBU

 

13.12.2018

11:00

AMASYA BELEDİYE SENTETİK SAHA

FUTBOL

3-4. lük

GENÇ A ERKEK

YF1. MAÇ MAĞLUBU

YF2. MAÇ MAĞLUBU

 

13.12.2018

13:00

AMASYA BELEDİYE SENTETİK SAHA

FUTBOL

FİNAL

GENÇ A ERKEK

YF1. MAÇ GALİBİ

YF2. MAÇ GALİBİ

 

13.12.2018

10:00

AMASYA SPOR SALONU

VOLEYBOL

A GRUBU

GENÇLER A ERKEK

Amasya Şehit Gültekin Tırpan MTAL

AMASYA 12 HAZİRAN AL.

 

13.12.2018

12:00

AMASYA SPOR SALONU

VOLEYBOL

A GRUBU

GENÇLER A ERKEK

AMASYA MACİT ZEREN FEN LİSESİ

AMASYA ŞEHİT AHMET ÖZSOY İHL.

 

14.12.2018

10:00

AMASYA SPOR SALONU

FUTSAL

G GRUBU

GENÇLER ERKEK

AMASYA ŞEHİT GÜLTEKİN TIRPAN MTAL.

AMASYA TÜRK TELEKOM MTAL.

 

14.12.2018

11:00

AMASYA SPOR SALONU

FUTSAL

G GRUBU

GENÇLER ERKEK

AMASYA ÖZEL FİNAL TEMEL LİSESİ

AMASYA TORUMTAY MESLEKİ TAL.

 

OKUL SPORLARI (MERZİFON)

 

11.12.2018

10:00

MERZİFON SPOR SALONU

VOLEYBOL

EGRB 3. MAÇ

YILDIZ KIZ

C GRUBU BİRİNCİSİ

B GRUBU İKİNCİSİ

12.12.2018

10:00

MERZİFON SPOR SALONU

FUTSAL

D GRUBU

GENÇLER ERKEK

MERZİFON İRFANLI ANADOLU LİSESİ

Merzifon Şehit Dursun ÖZSARAÇ MTAL

12.12.2018

11:00

MERZİFON SPOR SALONU

FUTSAL

H GRUBU

GENÇLER ERKEK

MERZİFON MESLEKİ TAL.

MERZİFON FEN LİSESİ

12.12.2018

12.00

MERZİFON SPOR SALONU

FUTSAL

L GRUBU

GENÇLER ERKEK

MERZİFON ÖZEL MURAT YILDIRIM AL.

MERZİFON ÖZEL FİNAL TEMEL LİSESİ

OKUL SPORLARI (GÜMÜŞHACIKÖY)

 

12.12.2018

13:00

G.HACIKÖY SPOR SALONU

VOLEYBOL

D GRUBU

GENÇ A KIZ

G.HACIKÖY ÇPAL.

G.HACIKÖY İMAM HATİP LİSESİ

 

13.12.2018

10:00

G.HACIKÖY SPOR SALONU

FUTSAL

A GRUBU

GENÇLER ERKEK

G.HACIKÖY MTAL.

G.HACIKÖY ÇPAL

 

13.12.2018

11:00

G.HACIKÖY SPOR SALONU

FUTSAL

A GRUBU

GENÇLER ERKEK

G.HACIKÖY HASAN COCİ AL.

G.HACIKÖY İMAMHATİP LİSESİ

 

OKUL SPORLARI (SULUOVA)

 

13.12.2018

10:00

SULUOVA MAHMUT DEMİR SS.

FUTSAL

E GRUBU

GENÇLER ERKEK

Suluova Lokman Hekim MTAL

Suluova Şehit Metehan Atmaca AL

 

13.12.2018

11:00

SULUOVA MAHMUT DEMİR SS.

FUTSAL

F GRUBU

GENÇLER ERKEK

SULUOVA ŞEHİT ERKAN AYAS MTAL.

Suluova Fen Lisesi

 

OKUL SPORLARI (TAŞOVA)

 

12.12.2018

10:00

TAŞOVA SPOR SALONU

FUTSAL

K GRUBU

GENÇLER ERKEK

TAŞOVA ŞEHİT ORHAN GÜLMEZ ÇPAL.

TAŞOVA ŞEHİT İDRİS BOLAT AL.

 

12.12.2018

11:00

TAŞOVA SPOR SALONU

FUTSAL

K GRUBU

GENÇLER ERKEK

TAŞOVA ŞEHİT POLİS AHMET YAŞAR MTEM.

TAŞOVA SÜLEYMAN BURSALI MTAL.

 

OKUL SPORLARI (HAMAMÖZÜ)

 

12.12.2018

10:00

HAMAÖZÜ SPOR SALONU

VOLEYBOL

D GRUBU

GENÇ A KIZ

HAMAMÖZÜ ADİL CANDEMİR ÇPL.

G.HACIKÖY MTAL.